Apie mus

Sveiki!

Ar ir Jūs pasiklystate internetiniame grožio prekių pasaulyje?

Dažnai girdime, kad vienoje internetinėje parduotuvėje perkamos plaukų priežiūros priemonės, kitoje maisto papildai, o dar kitose kosmetika vyrams ir kosmetika vaikams. Toje gausybėje esame ne kartą pasimetę ir mes. Todėl mūsų profesionali grožio specialistų komanda šiame sektoriuje dirbanti nuo 1999 metų, sukaupusi ilgametę patirtį bei kruopščiai savo kasdieniame darbe testavusi ir atsakingai atrinkusi veksmingiausius produktus, nusprendė suteikti galimybę juos visus įsigyti vienoje vietoje.

INGRESI – grožio, geros savijautos ir namų jaukumo produktų imperija.

Kam eksperimentuoti produktų gausybėje ir eikvoti savo brangų laiką ieškant geriausių produktų, jeigu efektyviausios grožio priemonės moterims, vyrams ir vaikams, geriausią savijautą kuriantys maisto papildai, atrinkti aksesuarai namams – yra randami vietoje – INGRESI.LT!

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite laiko ir mūsų asmeniškai patikrintus produktus:

plaukų priežiūros priemonės ne tik profesionaliems grožio meistrams, bet ir kasdienei plaukų priežiūrai (šampūnai, kondicionieriai, plaukų aliejai, kaukės, serumai);
plaukų formavimo prietaisai (plaukų džiovintuvai, šukos, šepečiai plaukams);
kosmetika vyrams (šampūnai, kondicionieriai, plaukų vaškas, plaukų želė, barzdos formavimo priemonės, dušo želė);
saulės kosmetika (kremai prieš / po deginimosi, apsauga nuo saulės, raminamasis kremas po saulės);
kosmetika vaikams (šampūnai, kondicionieriai, kūno prausikliai, vonios putos);
namų kvapai ir aksesuarai.

Ingresi.lt asortimentas padės susikurti savo grožio ir geros savijautos ritualus, kurie prisidės prie Jūsų fizinės ir emocinės gerovės!

Jeigu norite pirmieji sužinoti grožio produktų naujienas, patarimus, produktų apžvalgas, akcijas ir specialius pasiūlymus – prenumeruokite mūsų naujienlaiškį, sekite mus Facebook ir Instagram.

Su šilčiausiais linkėjimais,
INGRESI komanda