Nemokamas pristatymas perkant daugiau nei už 49 eur!
Perkant už 19 Eur - 2 mėginėliai dovanų!

Hairburst

HAIRBURST plaukų priežiūros papildai buvo sukurti norint įkvėpti vartotojus gerai plaukų priežiūrai, sukurti matomus rezultatus bei paskatinti mylėti savo plaukus. Atliktais tyrimais buvo parodyta, kad 1 iš 3 moterų kovoja su plonais, silpnais plaukais, kurie lengvai skilinėja ir slenka.

Plaukų formavimas, folikulų senėjimas, streso sukėlėjai, netinkama mityba ir žalinga aplinkos tarša nepastebimai žaloja, plonina plaukus ir laužo plaukus. Tokiai plaukų būklei atkurti, o taip pat ir paskatinti ilgiau išlikti plaukus augimo fazėje ir buvo sukurtas Hairburst.

Visos priemonės yra moksliškai suformuotos, gavusios apdovanojimus už veiksmingą pagalbą vartotojams. Priemones sudaro, vitaminai – maisto papildai, šampūnai, kondicionieriai, augimą ir tūrį skatinantys serumai. Hairburst sukurti su efektyviai veikiančiais vitaminais ir mineralais, kurie yra neatsiejami jūsų plaukų priežiūroje. Komponentai esantys sudėtyje veikia plaukus iš vidaus, nuo pat šaknų iki pat galiukų, skatina jų augimą ir stiprinimą.

*Visuose produktuose yra augalinės kilmės medžiagų gautų iš aukščiausios kokybės ingredientų.


Produkto kategorijos

Plaukų tipas

Nemokamas pristatymas perkant daugiau nei už 49 eur!
Perkant už 19 Eur - 2 mėginėliai dovanų!